nakladatelství PrometheusSLEVA PRO ŠKOLY nakladatelství Prometheus
katalog nakladatelství Prometheus hledat v nakladatelství Prometheus objednávky - nakladatelství Prometheus novinky nakladatelství Prometheus připravujeme - nakladatelství Prometheus časopisy - nakladatelství Prometheus pro školy - nakladatelství Prometheus odkazy - nakladatelství Prometheus kontakty - nakladatelství Prometheus domů - nakladatelství Prometheus

 

  Jak objednávat   ks   tisk stránky  zpět  
E. Fuchs - D. Hrubý a kol.
Standardy a testové úlohy z matematiky pro základní školy a nižší ročníky víceletých gymnázií

Cena: 112 Kč
Vazba: V2
Počet stran: 152
Formát: A5
Vydání: 1.
Obchodní číslo: 9531202
ISBN: 978-80-7196-169-8

katalog nakladatelství Prometheus
Publikace je rozdělena do tří částí. V první, teoretické části, je uveden přehled požadovaných znalostí a dovedností. Na ně navazuje vždy několik typových příkladů, které charakterizují požadovanou hloubku osvojení. V dalších dvou částech je uveden poměrně rozsáhlý soubor příkladů, které mohou vyučující využít při sestavování srovnávacích a výstupních testů k jednotlivým tematickým celkům; užitečné však tyto příklady mohou jistě být i pro žáky. Příklady jsou zařazeny podle náročnosti do kategorií A, B, C od nejjednodušších po nejobtížnější; u všech jsou uvedeny výsledky. Zatímco teoretická část je koncipována pro základní školy a nižší ročníky víceletých gymnázií společně a rozdíly jsou graficky vyznačeny, příkladová část je sestavena samostatně pro každý typ školy. Publikace je vydána se souhlasem MŠMT jako závěrečná výstupní verze projektu Programu rozvoje základního a středního školství "Tvorba standardů z matematiky pro základní a střední školy".
katalog nakladatelství Prometheus
katalog nakladatelství Prometheus
Zveřejněno se souhlasem MŠMT podle Čl. 7 odst. 7.1 smlouvy č. 2-III-22-93 Programu rozvoje základního a středního školství „Tvorba standardů z matematiky pro základní a střední školy všech typů“.