nakladatelství PrometheusSLEVA PRO ŠKOLY nakladatelství Prometheus
katalog nakladatelství Prometheus hledat v nakladatelství Prometheus objednávky - nakladatelství Prometheus novinky nakladatelství Prometheus připravujeme - nakladatelství Prometheus časopisy - nakladatelství Prometheus pro školy - nakladatelství Prometheus odkazy - nakladatelství Prometheus kontakty - nakladatelství Prometheus domů - nakladatelství Prometheus

 

  Jak objednávat   ks   tisk stránky  zpět  
D. Hrubý - J. Kubát
Matematika pro gymnázia – Diferenciální a integrální počet

Cena: 139 Kč
Vazba: V2
Počet stran: 212
Formát: A5
Vydání: 3.
Obchodní číslo: 9421096
ISBN: 978-80-7196-363-9
Titul je součástí řady: Monotematická řada učebnic matematiky pro gymnázia

katalog nakladatelství Prometheus
Učebnice je součástí monotematické řady učebnic matematiky pro gymnázia. Lze ji využít pro třídy s vyšší i nižší hodinovou dotací, text je potřebným způsobem diferencován a umožňuje učiteli vybrat učivo podle počtu hodin matematice přidělených. Monotematická řada učebnic matematiky byla připravena ve spolupráci s odbornou skupinou pro gymnázia Jednoty českých matematiků a fyziků. Znak JČMF, který všechny tyto učebnice nesou, je známkou jejich vysoké odborné a metodické úrovně.
katalog nakladatelství Prometheus
katalog nakladatelství Prometheus
Schválilo MŠMT č. j. MSMT-1776/2015-2 dne 29. ledna 2015 k zařazení do seznamu učebnic pro střední vzdělávání pro předmět matematika s dobou platnosti 6 let.