nakladatelství PrometheusSLEVA PRO ŠKOLY nakladatelství Prometheus
katalog nakladatelství Prometheus hledat v nakladatelství Prometheus objednávky - nakladatelství Prometheus novinky nakladatelství Prometheus připravujeme - nakladatelství Prometheus časopisy - nakladatelství Prometheus pro školy - nakladatelství Prometheus odkazy - nakladatelství Prometheus kontakty - nakladatelství Prometheus domů - nakladatelství Prometheus

 

  Jak objednávat   ks   tisk stránky  zpět  
E. Calda
Matematika pro netechnické obory SOŠ a SOU, 1. díl (kniha + CD)

Cena: 188 Kč
Vazba: V2
Počet stran: 213
Formát: A5
Vydání: 1.
Obchodní číslo: 9521124
ISBN: 978-80-7196-020-1
Titul je součástí řady: Matematika pro netechnické obory SOŠ a SOU

katalog nakladatelství Prometheus

Učebnice je součástí čtyřdílné řady učebnic matematiky pro střední školy. Je vhodná pro všechny typy středních škol
s nižší hodinovou dotací matematiky, včetně středních odborných učilišť. Součástí této učebnice je CD  - Funkce - výukový program pro střední školy se sbírkou úloh. Přiložené CD lze využít k doplnění článků o funkcích nejen v 1., ale i v 2. a 3. dílu učebnic této řady. 

Výukový program na CD může podstatně přispět k pochopení řady pojmů a jejich vlastností i k jejich efektivnímu procvičení. Hlavní menu výukového programu je rozděleno na tři části: teorii, sbírku příkladů a testy znalostí. Velmi hodnotné je dynamické vykreslování grafů elementárních funkcí a popis jejich vlastností z daného parametrického systému. U všech příkladů sbírky jsou výsledky, řešené příklady obsahují i postupně zobrazitelné nápovědy. Interaktivní program je vhodný pro samostudium i pro promítání přes dataprojektor, je spustitelný přímo z CD bez jakékoli instalace.

V dotisku byly nově doplněny klíčové kompetence, které učebnice utváří a rozvíjí, očekávané výstupy jednotlivých kapitol a průřezová témata, jejichž realizaci učebnice napomáhá.
katalog nakladatelství Prometheus
katalog nakladatelství Prometheus
Schválilo MŠMT čj. MSMT-6573/2014-5 dne 3. března 2014 k zařazení do seznamu učebnic pro střední vzdělávání jako součást ucelené řady učebnic pro předmět matematika s dobou platnosti 6 let.