nakladatelství PrometheusSLEVA PRO ŠKOLY nakladatelství Prometheus
katalog nakladatelství Prometheus hledat v nakladatelství Prometheus objednávky - nakladatelství Prometheus novinky nakladatelství Prometheus připravujeme - nakladatelství Prometheus časopisy - nakladatelství Prometheus pro školy - nakladatelství Prometheus odkazy - nakladatelství Prometheus kontakty - nakladatelství Prometheus domů - nakladatelství Prometheus

 

  Jak objednávat   ks   tisk stránky  zpět  
M. Macháček
Fyzika pro gymnázia – Astrofyzika


Cena: 166 Kč
Vazba: V2
Počet stran: 164
Formát: A5
Vydání: 3.
Obchodní číslo: 9421082
ISBN: 978-80-7196-376-9
Titul je součástí řady: Monotematická řada učebnic fyziky pro gymnázia

katalog nakladatelství Prometheus

Další z řady učebnic fyziky pro gymnázia. Učebnice jsou zpracovány podle tematických celků. Lze je využít pro třídy s vyšší i nižší hodinovou dotací. Text je graficky upraven tak, že učiteli umožňuje vybrat učivo podle úrovně žáků ve třídě a podle počtu hodin fyzice přidělených. Učebnice lze využít nejen na gymnáziích, ale i na ostatních středních školách.

V 3. vydání z roku 2008 byly nově doplněny klíčové kompetence, které učebnice utváří a rozvíjí, očekávané výstupy k jejichž dosažení učebnice směřuje a průřezová témata, jejichž realizaci učebnice napomáhá.


katalog nakladatelství Prometheus
katalog nakladatelství Prometheus
Schválilo MŠMT č. j. MSMT-4312/2021-3 dne 1. dubna 2021 k zařazení do seznamu učebnic pro střední vzdělávání jako součást ucelené řady učebnic pro vzdělávací obor Fyzika s dobou platnosti pět let.