nakladatelství PrometheusSLEVA PRO ŠKOLY nakladatelství Prometheus
katalog nakladatelství Prometheus hledat v nakladatelství Prometheus objednávky - nakladatelství Prometheus novinky nakladatelství Prometheus připravujeme - nakladatelství Prometheus časopisy - nakladatelství Prometheus pro školy - nakladatelství Prometheus odkazy - nakladatelství Prometheus kontakty - nakladatelství Prometheus domů - nakladatelství Prometheus

 

  Jak objednávat   ks   tisk stránky  zpět  
O. Odvárko - J. Kadleček
Matematika pro 7. ročník ZŠ, 3. díl – Shodnost; středová souměrnost; čtyřúhelníky, hranoly

Cena: 86 Kč
Vazba: V4
Počet stran: 88
Formát: B5
Vydání: 2.
Obchodní číslo: 9711257
ISBN: 978-80-7196-286-1

katalog nakladatelství Prometheus
Text učebnice je stručný, jednoduše formulovaný, členěný do krátkých odstavců a doplněný mnoha obrázky, tabulkami, diagramy a dalšími názornými prostředky a zajímavými úlohami. Mimořádná pozornost je věnována praktickým úlohám a spojení matematiky s běžnými životními situacemi. V každém ročníku třídílnou učebnici doprovází Knížka pro učitele a pracovní sešit. Celá řada učebnic je nově doplněna publikací Knížka pro učitele ke školním vzdělávacím programům na 2. stupni ZŠ - Matematika a její aplikace.
katalog nakladatelství Prometheus
katalog nakladatelství Prometheus

Schválilo MŠMT čj. 2486/2010-22 dne 20. 4. 2010 k zařazení do seznamu učebnic pro základní školy jako součást ucelené řady učebnic pro vzdělávací obor Matematika a její aplikace s dobou platnosti šest let.


  Související titulynakladatelství Prometheus  
  0531404 Knížka pro učitele ke školním vzdělávacím programům na 2. stupni ZŠ - Matematika a její aplikace cena: 132 Kč