nakladatelství PrometheusSLEVA PRO ŠKOLY nakladatelství Prometheus
katalog nakladatelství Prometheus hledat v nakladatelství Prometheus objednávky - nakladatelství Prometheus novinky nakladatelství Prometheus připravujeme - nakladatelství Prometheus časopisy - nakladatelství Prometheus pro školy - nakladatelství Prometheus odkazy - nakladatelství Prometheus kontakty - nakladatelství Prometheus domů - nakladatelství Prometheus

 

JAK OBJEDNÁVAT

Objednávat můžete

 • v katalogu zadáním počtu požadovaných kusů do bílého políčka vpravo,
 • v náhledu konkrétního titulu zadáním počtu požadovaných kusů do bílého políčka,
 • rychlou objednávkou zadáním posledního trojčíslí obchodního čísla a počtu požadovaných kusů.

POSTUP

1. Výběr typu odběratele

Před zadáním objednávky je nutno provést výběr typu odběratele, případně se přihlásit heslem, jste-li registrovaným uživatelem.

Výběr typu odběratele nebo zadání hesla provedete:

 • kliknutím na menu objednávky na horní liště a zaškrtnutím příslušného výběru,
 • při prvním kliknutí do bílého políčka (v katalogu nebo v náhledu konkrétního titulu) se Vám automaticky otevře okno, kde volbu provedete.
O vybraném typu odběratele jste informováni při zobrazení a ukončení objednávky (bod 5, 6). Zde však nemůžete typ odběratele měnit. Změnit jej můžete pouze po stornování nebo odeslání objednávky.

Typy odběratele

 • Školy a knihovny
  • Zboží, které je na skladě, Vám zašleme do 5 pracovních dnů. Nevyřízenou část Vaší objednávky budeme evidovat a objednané tituly Vám budeme zasílat hned po jejich vydání. Příjem objednávky potvrdíme na Vaši e-mailovou adresu. Poštovné ani balné neúčtujeme v případě, že fakturovaná částka je vyšší než 500,- Kč.
  • Školám poskytujeme slevu 10 %.
 • Knihkupci a distributoři
  • Pokud nejste u nás registrováni, prosíme o zaslání kopie živnostenského listu. Obchodní podmínky Vám sdělíme na tel. číslech: 241 740 172, 241 740 283.
  • Příjem objednávky potvrdíme na Vaši e-mailovou adresu.
 • Jiný typ odběratele
  • Zboží, které je na skladě, Vám zašleme na dobírku do 5 pracovních dnů. Cena poštovného je dána váhou zásilky v rozmezí od 71.- Kč do 119.- Kč.
  • Nevyřízenou část Vaší objednávky dále neevidujeme. Příjem objednávky potvrdíme na Vaši e-mailovou adresu.

2. Zadání počtu kusů do bílého políčka

 • v katalogu – zadejte počet kusů u požadovaných publikací na celé otevřené straně katalogu. Mezi jednotlivými tituly se pohybujte pomocí myši,
 • v náhledu konkrétního titulu,
 • rychlou objednávkou – zadejte poslední trojčíslí obchodního čísla.

Mezi jednotlivými políčky objednávky se pohybujte pomocí myši nebo klávesy TAB.

UPOZORNĚNÍ: Překliknete-li se v průběhu zadávání počtu kusů kamkoliv jinam, aniž byste předtím přidali kusy do objednávky či stiskli klávesu ENTER (ENTER neplatí u rychlé objednávky), objednávku ztratíte.

3. Přidání počtu kusů do objednávky

Stiskněte klávesu ENTER nebo tlačítko Přidat publikace do objednávky. V rychlé objednávce klávesu ENTER nemůžete použít.

4. Změna počtu kusů v objednávce

Přepište číslo v bílém políčku (v katalogu nebo v náhledu konkrétního titulu) na požadovaný počet kusů a stiskněte tlačítko Přidat publikace do objednávky nebo klávesu ENTER. Původní počet kusů se v objednávce přepíše na nový.
Kusy lze změnit i v zobrazení objednávky viz bod 5.

5. Zobrazení a ukončení objednávky

Objednávka se zobrazí po tematických celcích tak, jak jsou uvedeny na postranní liště. V případě, že chcete počty kusů změnit, přepište je v bílém políčku a stisknutím tlačítka Aktualizovat objednávku provedete požadovanou změnu.
Objednávku můžete také vytisknout nebo ji celou zrušit stisknutím tlačítka Storno.
Budete-li znovu objednávat, musíte opět vybrat typ odběratele (automaticky se nabídne – viz bod 1).
Chcete-li objednávku ukončit, klikněte na tlačítko Ukončit objednávku.

6. Registrace a odeslání objednávky

Po stisknutí tlačítka Ukončit objednávku se dostanete do registrace uživatele. Do formuláře zadejte své osobní údaje*), nutné pro zaslání objednávky. Stiskem tlačítka Odeslat objednávku je objednávka zaslána na e-mail odbyt@prometheus-nakl.cz a současně na Vaši e-mailovou adresu.


*) Nakladatelství PROMETHEUS se v souladu se zákonem č. 101/2001 Sb., o ochraně osobních údajů zavazuje neposkytnout informace a osobní údaje o objednateli jinému subjektu a zavazuje se využívat je pouze pro internetový obchod a věci s ním související.
 
nakladatelství Prometheus
nakladatelství Prometheus

katalog nakladatelství Prometheus hledat v nakladatelství Prometheus objednávky - nakladatelství Prometheus novinky nakladatelství Prometheus připravujeme - nakladatelství Prometheus časopisy - nakladatelství Prometheus pro školy - nakladatelství Prometheus odkazy - nakladatelství Prometheus kontakty - nakladatelství Prometheus domů - nakladatelství Prometheus