nakladatelství PrometheusSLEVA PRO ŠKOLY nakladatelství Prometheus
katalog nakladatelství Prometheus hledat v nakladatelství Prometheus objednávky - nakladatelství Prometheus novinky nakladatelství Prometheus připravujeme - nakladatelství Prometheus časopisy - nakladatelství Prometheus pro školy - nakladatelství Prometheus odkazy - nakladatelství Prometheus kontakty - nakladatelství Prometheus domů - nakladatelství Prometheus

 

  Jak objednávat   ks   tisk stránky  zpět  
E. Svoboda – K. Bartuška
Fyzika pro gymnázia – Molekulová fyzika a termika (kniha + CD)

Cena: 212 Kč
Vazba: V2
Počet stran: 192
Formát: A5
Vydání: 7.
Obchodní číslo: 9421078
ISBN: 978-80-7196-484-1
Titul je součástí řady: Monotematická řada učebnic fyziky pro gymnázia

Ukázka ke stažení - zde

katalog nakladatelství Prometheus

V 7. vydání této osvědčené učebnice je mezi elektronické učební materiály nově zařazena samostatná počítačová aplikace Testové úlohy. Ta obsahuje 46 úloh s odlišnou obtížností, které lze různě uspořádat do testového souboru. Po jeho vyřešení je uživateli sdělen celkový výsledek a úspěšnost řešení. Na CD je dále umístěno rozšiřující učivo, laboratorní a teoretická cvičení, významné osobnosti historie molekulové fyziky a termiky, slovníček fyzikálních pojmů a videoexperimenty z učiva molekulové fyziky. Na konci jsou odkazy na vhodné webové stránky.

Data obsažená na CD lze také stáhnout z adresy www.prometheus-data.cz.


katalog nakladatelství Prometheus
katalog nakladatelství Prometheus
Schválilo MŠMT čj. MSMT 4312/2021-14 dne 4. ledna 2022 k zařazení do seznamu učebnic pro střední vzdělávání jako součást ucelené řady učebnic pro vzdělávací obor Fyzika s dobou platnosti 5 let.