nakladatelství PrometheusSLEVA PRO ŠKOLY nakladatelství Prometheus
katalog nakladatelství Prometheus hledat v nakladatelství Prometheus objednávky - nakladatelství Prometheus novinky nakladatelství Prometheus připravujeme - nakladatelství Prometheus časopisy - nakladatelství Prometheus pro školy - nakladatelství Prometheus odkazy - nakladatelství Prometheus kontakty - nakladatelství Prometheus domů - nakladatelství Prometheus

 

  Jak objednávat   ks   tisk stránky  zpět  
P. Kolisko
Sbírka řešených příkladů pro střední školy s programem pro zobrazování funkcí. Rovnice, nerovnice a průběh funkcí (kniha + CD)

Cena: 406 Kč
Vazba: V2
Počet stran: 244
Formát: B5
Vydání: 1.
Obchodní číslo: 0611411
ISBN: 978-80-7196-403-2

katalog nakladatelství Prometheus

Kniha má dvě hlavní části - sbírku řešených příkladů a program pro zobrazování funkcí . První část studentům ukazuje řešení příkladů po stránce obsahové i formální. Obsahovou náplní jsou typové i další příklady seřazené dle obtížnosti a náročnosti matematických operací a logických úvah. Sbírka umožní studentům zkvalitnit zběhlost ve výpočtech a posílit logické myšlení. Na většinu příkladů lze využít program a hledat tak souvislost algebraického problému s jeho geometrickou interpretací. Druhá část usnadní studentům pochopení učiva.


katalog nakladatelství Prometheus
katalog nakladatelství Prometheus