nakladatelství PrometheusSLEVA PRO ŠKOLY nakladatelství Prometheus
katalog nakladatelství Prometheus hledat v nakladatelství Prometheus objednávky - nakladatelství Prometheus novinky nakladatelství Prometheus připravujeme - nakladatelství Prometheus časopisy - nakladatelství Prometheus pro školy - nakladatelství Prometheus odkazy - nakladatelství Prometheus kontakty - nakladatelství Prometheus domů - nakladatelství Prometheus

 

  Jak objednávat   ks   tisk stránky  zpět  
E. Hejnová – R. Kolářová – V. Bdinková – V. Kamenická
Soubor 2 CD – Měření fyzikálních veličin + Vlastnosti látek a těles (CD)

Cena: 960 Kč
Obchodní číslo: 0000804
Titul je součástí řady: Multimediální materiály pro výuku fyziky na ZŠ

katalog nakladatelství Prometheus

CD doplňují učebnice autorů R. Kolářová a kol.: Fyzika pro 6. až 9. ročník ZŠ. Mohou být ale užitečná i učitelům, kteří učí podle jiných učebnic. V prezentacích je zahrnuto velké množství aplikačních i problémových úloh, námětů na zajímavé pokusy i další samostatnou práci žáků. Jednotlivé úlohy v předváděcích sešitech využívají v maximální míře možností interaktivní tabule (doplňování textů, dokreslování obrázků, přesouvání a seskupování textů a obrázků, luštění křížovek, odkazy na internet, zvukové klipy, videonahrávky atd.). Velký důraz je kladen na motivaci žáků, mezipředmětové vztahy a využití fyzikálních poznatků v běžném životě.

CD byla původně vytvořena pro program ActivStudio, který je na CD, ale z důvodu ukončení podpory ADOBE Flash již nefunguje. CD jsou ale stále funkční, pokud si nainstalujete program ActivInspire. Ten má dvě verze. Volně dostupnou Personal Edition a placenou Professional Edition. Program je ke stažení na stránkách výrobce: https://support.prometheanworld.com/activinspire-download-cs
Pro využívání verze zdarma stačí při instalaci zadat volbu „Používat verzi Personal“, licenční číslo není v tomto případě potřeba.
Pokud máte na počítači nainstalovaný program ActivStudio, doporučujeme jej před instalací ActivInspire odinstalovat, aby se prezentace automaticky spouštěly již v novém programu ActivInspire.


katalog nakladatelství Prometheus
katalog nakladatelství Prometheus
  Související titulynakladatelství Prometheus  
  0511395 Příručka učitele fyziky na základní škole s náměty pro tvorbu ŠVP – pouze jako E-KNIHA cena: --- Kč  
  0811451 Měření fyzikálních veličin (CD) cena: 960 Kč  
  0811452 Vlastnosti látek a těles (CD) cena: 960 Kč