nakladatelství PrometheusSLEVA PRO ŠKOLY nakladatelství Prometheus
katalog nakladatelství Prometheus hledat v nakladatelství Prometheus objednávky - nakladatelství Prometheus novinky nakladatelství Prometheus připravujeme - nakladatelství Prometheus časopisy - nakladatelství Prometheus pro školy - nakladatelství Prometheus odkazy - nakladatelství Prometheus kontakty - nakladatelství Prometheus domů - nakladatelství Prometheus

 

  Jak objednávat   ks   tisk stránky  zpět  
A. Šarounová a kol.
Matematika 8, 2. díl

Cena: 122 Kč
Vazba: V2
Počet stran: 144
Formát: A5
Vydání: 2.
Obchodní číslo: 9711278
ISBN: 978-80-7196-379-0
Titul je součástí řady: Matematika pro 6. až 9. ročník ZŠ

katalog nakladatelství Prometheus
Součást jednoduše, logicky a čtivě zpracované řady učebnic matematiky pro 2. stupeň základní školy. Klade důraz na vlastní zkušenost žáků, na přiměřenou motivaci a výběr úloh, se kterými se děti v praxi skutečně setkávají. Zajímavá grafická úprava poskytuje velkou zásobu úloh vhodných k procvičování učiva. Na konci každého dílu jsou jednoduché testy, pomocí nichž se žák může sám vyzkoušet a zjistit, jak učivu porozuměl. Pro každý ročník (6. - 9.) je připravena dvoudílná učebnice.
katalog nakladatelství Prometheus
katalog nakladatelství Prometheus
Schválilo MŠMT čj. MSMT-6350/2016 dne 11. března 2016 k zařazení do seznamu učebnic pro základní vzdělávání jako součást ucelené řady učebnic pro vzdělávací obor Matematika a její aplikace s dobou platnosti šest let.

  Související titulynakladatelství Prometheus  
  9711277 Matematika 8, 1. díl cena: 122 Kč