nakladatelství PrometheusSLEVA PRO ŠKOLY nakladatelství Prometheus
katalog nakladatelství Prometheus hledat v nakladatelství Prometheus objednávky - nakladatelství Prometheus novinky nakladatelství Prometheus připravujeme - nakladatelství Prometheus časopisy - nakladatelství Prometheus pro školy - nakladatelství Prometheus odkazy - nakladatelství Prometheus kontakty - nakladatelství Prometheus domů - nakladatelství Prometheus

 

  Jak objednávat   ks   tisk stránky  zpět  
I. Štoll
Fyzika pro gymnázia – Fyzika mikrosvěta


Cena: 142 Kč
Vazba: V2
Počet stran: 192
Formát: A5
Vydání: 4.
Obchodní číslo: 9421081
ISBN: 978-80-7196-386-8
Titul je součástí řady: Monotematická řada učebnic fyziky pro gymnázia

katalog nakladatelství Prometheus

Další z řady učebnic fyziky pro gymnázia. Učebnice jsou zpracovány podle tematických celků. Lze je využít pro třídy s vyšší i nižší hodinovou dotací. Text je graficky upraven tak, že učiteli umožňuje vybrat učivo podle úrovně žáků ve třídě a podle počtu hodin fyzice přidělených. Učebnice lze využít nejen na gymnáziích, ale i na ostatních středních školách.

Ve 4. vydání byly nově doplněny klíčové kompetence, které učebnice utváří a rozvíjí, očekávané výstupy, k jejichž dosažení učebnice směřuje a průřezová témata, jejichž realizaci učebnice napomáhá.


katalog nakladatelství Prometheus
katalog nakladatelství Prometheus
Schválilo MŠMT čj. MSMT-6573/2014-8 dne 3. března 2014 k zařazení do seznamu učebnic pro střední vzdělávání jako součást ucelené řady učebnic pro předmět fyzika s dobou platnosti 6 let.