nakladatelství PrometheusSLEVA PRO ŠKOLY nakladatelství Prometheus
katalog nakladatelství Prometheus hledat v nakladatelství Prometheus objednávky - nakladatelství Prometheus novinky nakladatelství Prometheus připravujeme - nakladatelství Prometheus časopisy - nakladatelství Prometheus pro školy - nakladatelství Prometheus odkazy - nakladatelství Prometheus kontakty - nakladatelství Prometheus domů - nakladatelství Prometheus

 

  Jak objednávat   ks   tisk stránky  zpět  
A. Hošpesová – J. Divíšek – F. Kuřina
Matematika pro 3. ročník základní školy – Svět čísel a tvarů – učebnice

Cena: 118 Kč
Vazba: V2
Počet stran: 96
Formát: B5
Vydání: 1.
Obchodní číslo: 9611234
ISBN: 978-80-7196-117-8
Titul je součástí řady: Matematika pro 1. až 5. ročník základní školy – Svět čísel a tvarů

katalog nakladatelství Prometheus
Součást řady učebnic matematiky pro 1. až 5. ročník, která je zpracována tak, aby postihovala všechno podstatné učivo matematiky probírané na všech typech státem uznaných škol. Komplet učebních materiálů pro každou třídu obsahuje čtyřbarevnou učebnici (určenou k prohlížení, „vypravování“ o matematice, ke čtení - je možné, aby sloužila více let), pracovní sešity (určené pro dopisování, dokreslování a vybarvování), sadu barevných příloh pro vystřihování a modelování, metodickou příručku a sbírku úloh.
Učební materiály se vzájemně doplňují. Aritmetika (svět čísel) a geometrie (svět tvarů) jsou představovány jako součást skutečnosti, která dítě každodenně obklopuje.
Náměty a motivace jsou čerpány z dětských zkušeností z domova, z dětských her, z pohádek a písniček. Geometrie není samostatnou složkou, ale dotváří aritmetické pojmy.


katalog nakladatelství Prometheus
katalog nakladatelství Prometheus
Schválilo MŠMT čj. MSMT-31076/2021-5 dne 31. 1. 2022 k zařazení do seznamu učebnic pro základní vzdělávání jako součást ucelené řady učebnic pro vzdělávací obor Matematika a její aplikace s dobou platnosti šest let.

  Související titulynakladatelství Prometheus  
  9611235 Matematika pro 3. ročník základní školy – Svět čísel a tvarů, pracovní sešit cena: 121 Kč  
  9611237 Matematika pro 3. ročník základní školy – Svět čísel a tvarů – sada příloh cena: 79 Kč  
  0111353 Sbírka úloh z matematiky pro 3. ročník základní školy – Svět čísel a tvarů cena: 129 Kč  
  9611238 Metodická příručka k výuce matematiky v 3. roč. základní a obecné školy – Svět čísel a tvarů – pouze jako E-KNIHA cena: --- Kč  
  0531399 Postavení matematiky ve školním vzdělávacím programu pro základní vzdělávání cena: 129 Kč