nakladatelství PrometheusSLEVA PRO ŠKOLY nakladatelství Prometheus
katalog nakladatelství Prometheus hledat v nakladatelství Prometheus objednávky - nakladatelství Prometheus novinky nakladatelství Prometheus připravujeme - nakladatelství Prometheus časopisy - nakladatelství Prometheus pro školy - nakladatelství Prometheus odkazy - nakladatelství Prometheus kontakty - nakladatelství Prometheus domů - nakladatelství Prometheus

 

  Jak objednávat   ks   tisk stránky  zpět  
E. Svoboda – M. Bednařík – M. Široká
Fyzika pro gymnázia – Mechanika (kniha + ED)

Cena: 228 Kč
Vazba: V2
Počet stran: 228
Formát: A5
Vydání: 7.
Obchodní číslo: 9321004
ISBN: 978-80-7196-543-5
Titul je součástí řady: Monotematická řada učebnic fyziky pro gymnázia

Ukázka ke stažení - zde

katalog nakladatelství Prometheus
Nedílnou součástí nového 7. vydání učebnice je elektronický doplněk (ED). Mezi elektronické učební materiály je mj. zařazena samostatná počítačová aplikace Testové úlohy. Ta obsahuje 120 úloh s odlišnou obtížností, které lze různě uspořádat do testového souboru. Po jeho vyřešení je uživateli sdělen celkový výsledek a úspěšnost řešení. Elektronický doplněk dále obsahuje rozšiřující učivo, laboratorní a teoretická cvičení, významné osobnosti historie mechaniky, slovníček fyzikálních pojmů, videozáznamy experimentů a animace z učiva mechaniky. Na konci jsou uvedeny odkazy na vhodné webové stránky.

Data elektronického doplňku je možné stáhnout na webu  https://prometheus-data.cz.katalog nakladatelství Prometheus
katalog nakladatelství Prometheus
Schválilo MŠMT čj. MSMT-29167/2023-1 dne 12. prosince 2023 k zařazení do seznamu učebnic pro střední vzdělávání jako součást ucelené řady učebnic pro předmět Fyzika s dobou platnosti 6 let.