nakladatelství PrometheusSLEVA PRO ŠKOLY nakladatelství Prometheus
katalog nakladatelství Prometheus hledat v nakladatelství Prometheus objednávky - nakladatelství Prometheus novinky nakladatelství Prometheus připravujeme - nakladatelství Prometheus časopisy - nakladatelství Prometheus pro školy - nakladatelství Prometheus odkazy - nakladatelství Prometheus kontakty - nakladatelství Prometheus domů - nakladatelství Prometheus

 

  Jak objednávat   ks   tisk stránky  zpět  
O. Lepil
Fyzika pro gymnázia – Mechanické kmitání a vlnění (kniha + CD)

Cena: 165 Kč
Vazba: V2
Počet stran: 92
Formát: A5
Vydání: 6.
Obchodní číslo: 9321007
ISBN: 978-80-7196-483-4
Titul je součástí řady: Monotematická řada učebnic fyziky pro gymnázia

Ukázka ke stažení - zde

katalog nakladatelství Prometheus

V 6. vydání učebnice Fyzika pro gymnázia – Mechanické kmitání a vlnění je mezi elektronické učební materiály nově zařazena samostatná počítačová aplikace Testové úlohy. Ta obsahuje 25 úloh s odlišnou obtížností, které lze různě uspořádat do testového souboru. Po jeho vyřešení je uživateli sdělen celkový výsledek a úspěšnost řešení. CD dále obsahuje rozšiřující učivo, teoretická a laboratorní cvičení, historické poznámky, slovníček pojmů a více než 20 interaktivních animací týkajících se kmitání a vlnění. Pro názornější pochopení dějů, které vznikají při kmitání, jsou zařazeny na CD i simulační modely kmitání oscilátorů v programech MS Excel a OpenOffice Calc. Jednoduché modely jsou připraveny ve verzích pro uvedené programy a tvoří základ, s nímž může uživatel dále pracovat podle vlastního uvážení a zájmu.


Data obsažená na CD lze také stáhnout z adresy www.prometheus-data.cz.


katalog nakladatelství Prometheus
katalog nakladatelství Prometheus
Schválilo MŠMT č. j. MSMT-3791/2023-4 dne 10. února 2023 k zařazení do seznamu učebnic pro střední vzdělávání jako součást ucelené řady učebnic pro předmět Fyzika s dobou platnosti 6 let.