nakladatelství PrometheusSLEVA PRO ŠKOLY nakladatelství Prometheus
katalog nakladatelství Prometheus hledat v nakladatelství Prometheus objednávky - nakladatelství Prometheus novinky nakladatelství Prometheus připravujeme - nakladatelství Prometheus časopisy - nakladatelství Prometheus pro školy - nakladatelství Prometheus odkazy - nakladatelství Prometheus kontakty - nakladatelství Prometheus domů - nakladatelství Prometheus

 

  Jak objednávat   ks   tisk stránky  zpět  
O. Lepil
Fyzika pro gymnázia – Mechanické kmitání a vlnění (kniha + CD)

Cena: 136 Kč
Vazba: V2
Počet stran: 92
Formát: A5
Vydání: 5., přepracované
Obchodní číslo: 9321007
ISBN: 978-80-7196-468-1
Titul je součástí řady: Monotematická řada učebnic fyziky pro gymnázia

katalog nakladatelství Prometheus

Součástí nově přepracovaného, v pořadí již 5. vydání učebnice Fyzika pro gymnázia – Mechanické kmitání a vlnění je CD, které kromě rozšiřujícího učiva, teoretických a laboratorních cvičení obsahuje i historické poznámky, slovníček pojmů a více než 20 interaktivních animací týkajících se kmitání a vlnění. Pro názornější pochopení dějů, které vznikají při kmitání, jsou zařazeny na CD i simulační modely kmitání oscilátorů v programech MS Excel a OpenOffice Calc. Jednoduché modely jsou připraveny ve verzích pro uvedené programy a tvoří základ, s nímž může uživatel dále pracovat podle vlastního uvážení a zájmu.

Data obsažená na CD lze také stáhnout z adresy www.prometheus-data.cz.


katalog nakladatelství Prometheus
katalog nakladatelství Prometheus

Schválilo MŠMT č.j. MSMT-20798/2017-1 dne 27. července 2017 k zařazení do seznamu učebnic pro střední vzdělávání jako součást ucelené řady učebnic pro předmět Fyzika s dobou platnosti 6 let.