nakladatelství PrometheusSLEVA PRO ŠKOLY nakladatelství Prometheus
katalog nakladatelství Prometheus hledat v nakladatelství Prometheus objednávky - nakladatelství Prometheus novinky nakladatelství Prometheus připravujeme - nakladatelství Prometheus časopisy - nakladatelství Prometheus pro školy - nakladatelství Prometheus odkazy - nakladatelství Prometheus kontakty - nakladatelství Prometheus domů - nakladatelství Prometheus

 

  Jak objednávat   ks   tisk stránky  zpět  
O. Lepil
Fyzika pro gymnázia – Optika (kniha + ED)

Cena: 207 Kč
Vazba: V2
Počet stran: 100
Formát: A5
Vydání: 7.
Obchodní číslo: 9421080
ISBN: 978-80-7196-547-3
Titul je součástí řady: Monotematická řada učebnic fyziky pro gymnázia

Ukázka ke stažení - zde

katalog nakladatelství Prometheus
Nové 7. vydání učebnice je doplněno elektronickým doplňkem (ED), který je nedílnou součástí učebnice a data, která obsahuje, je možné stáhnout na webu prometheus-data.cz. Doplněk obsahuje různé elektronické učební materiály, např. samostatnou počítačovou aplikaci Testové úlohy, která obsahuje 40 úloh s odlišnou obtížností. Úlohy lze různě uspořádat do testového souboru. Po jeho vyřešení je uživateli sdělen celkový výsledek a úspěšnost řešení. V elektronickém doplňku jsou umístěna také laboratorní a teoretická cvičení, významné osobnosti historie optiky, slovníček fyzikálních pojmů, videozáznamy experimentů a animací z učiva optiky. Na konci jsou uvedeny odkazy na vhodné webové stránky.


Elektronický doplněk mohou vlastníci učebnice stahovat pouze na prometheus-data.cz.


katalog nakladatelství Prometheus
katalog nakladatelství Prometheus
Schválilo MŠMT č. j. MSMT-7128/2020-3 dne 12. února 2020 k zařazení do seznamu učebnic pro střední vzdělávání jako součást ucelené řady učebnic pro předmět Fyzika s dobou platnosti 6 let.